• Дистанційно, з будь якої точки світу!

Дзвоніть: +48 880 202 034

Приходьте: м. Варшава, Польща

Про наш ліцей

Показники і дослідження показують, що з кожним роком народжується все більше активних та непосидючих дітей.

Для стандартних (як приватних, так і державних) шкіл, такі діти є джерелом клопоту та дискомфорту. Поточна система освіти або намагається їх поламати, або просто ігнорує. Ми ж переконані, що єдиним правильним є третій шлях – виявити та розкрити талант конкретної дитини і тоді все відбудеться.

Чотири роки тому прийшло рішення, що варто діяти та реалізовувати здобутий нами досвід у приватній освіті задля цього.

Сьогодні ми – це команда активних дорослих, які люблять і розуміють активних дітей.

Ми вважаємо активність у будь-якому вигляді виключно проявом особистості, талант, потенціал і можливості якої треба розкрити. Знаємо, як направити емоційний фонтан будь-якої потужності в конструктивне русло, не завдаючи шкоди, а навпаки, розкриваючи індивідуальність дитини.

Головне правило нашого ліцею – це існування чітких правил для дитини, адже без міцних берегів не буває бурхливої ріки.

О. Макаренко