Історія створення

Три роки тому прийшло розуміння, що варто реалізовувати здобутий досвід у приватній освіті. Показники і дослідження показують, що з кожним роком народжується все більше активних та непосидючих дітей.

Для стандартних (як приватних, так і державних шкіл) такі діти є джерелом клопоту та дискомфорту. Поточна система освіти або намагається іх поламати, або просто ігнорує. Ми переконані, що єдиним правильним є третій шлях – виявити та розкрити талант конкретної дитини і тоді все відбудеться. Вже три роки в нашій школі ми робимо саме це.

Хочемо додати, що одним з наших головних пріоритетів вважаємо якісні та глибокі знання, якими володіють наші учні. У початкових класах прищеплюємо любов до самого процесу навчання, а старшокласники вже підковані на всі 100%.

О. Макаренко