ПРО ВИКЛАДАЧІВ

Наші вчителі– активні, харизматичні, закохані в життя та свою роботу. Поважають особистий простір дитини, але не заохочують панібратства. Досконало володіють різноманітними навчальними методиками і можуть бути гнучкими задля потреби конкретної дитини.

Яна ПоліщукПсихолог, Ірпінь

Кожна дитина-це сонце і світло, моя задача зробити це світло яскравішим!

Валентина ОсадчукВчителька математики, Ірпінь

Математика максимально розвиває логічне мислення, вміння оперувати поняттями, відкриває двері до просторового сприйняття і фінансової грамотності.

Анна СеренкоВчителька англійської мови, Ірпінь

Вважаю, що лише творчий, чіткий і структурований підхід до навчання і виховання може сформувати ефективну і креативну особистість

#

Єлизавета ПолюховичВчителька початкової школи, української мови та літератури, Ірпінь

Самокритична і творча, легко співпрацюю з дітьми. Вважаю, що в кожному вчителеві завжди повинна сяяти і ніколи не гаснути маленька іскорка дитини.

Наталія Крамар-ШепутаВчителька дизайну, Київ

На моїх уроках діти вчаться передапвати свої думки, фантазії за допомогою різних техник малювання, ліпки, аплікаціїї.

Назар ТкаченкоВикладач тхеквондо, Київ

Наймолодший викладач школи, який одразу заслужив повагу та довіру учнів. Тхеквондо- одна з найулюбленіших дисциплін наших хлопців

Христина РезніковаВчителька англійської мови, Київ

Якщо вдається зацікавити дитину, заслужити її повагу та довіру, то спільною мовою може стати навіть англійська

Лариса ЛитвиненкоВчителька початкової школи, Київ

Володію мистецтвом розвитку концентрації уваги учнів покоління Z. Вмію запалити вогник не тільки до творчої фантазії, а й до навчання.

#

Уманець Світлана Директорка ліцею. Вчителька англійської мови та біології.

Англійська для молодших школярів. Додаткові заняття - Наука на англійській для дітей.

Ольга КляпецьПсихологічний супровід

Психологічнй супровід дітей. Психологічна підтримка для батьків.

Олена БарановськаВчителька початкової школи, Київ

Люблю творчість у всіх її проявах. Театр, музика, танці - усе це можливо на уроках української мови і математики, якщо подавати це креативно.